Likit Biyopsi ile Gen Analizi

 CIRCULOGENE’nin likit biyopsi sürecinin temeli, vücutta hızla çoğalan tümör hücrelerinin tıpkı sağlıklı hücreler gibi zamanla ölmesi ve bu süreçte kendilerine ait olan DNA’larını kan dolaşımı sistemimize bırakması temeline dayanır. 

 

 CIRCULOGENE’nin kapsamlı tümör DNA dizilemesi, minimum miktarda kan örneği ile en gelişmiş yeni nesil dizileme (NGS) yöntemini birleştiren ve bu sayede kanser ile ilişkisi kanıtlanmış genlerde bulunan değişime uğramış (mutant) DNA’ların tespit edilmesini sağlayan tek laboratuvar testidir.

 

 CIRCULOGENE’nin patentli teknolojisi sayesinde sadece 1 tüp (4 ml.) kan ile NGS yöntemi kullanılarak, kanser ile ilişkisi kanıtlanmış 50 gende, yaklaşık 3000 bilinen mutasyonun analizi yapılır ve bunun da ötesinde güncel FDA onaylı tedavi opsiyonları hakkında kapsamlı bilgi ve danışmanlık hizmeti verilir.

İletişim

Danışma

                                                                                                   ADN CENTER 2017 © Tüm hakları saklıdır.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.