KULLANIM ŞARTLARI

 

LÜTFEN BU KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLE OKUYUN.

 

Bu Kullanım Şartları’nda, bu ADN CENTER web sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır. Bu web sitesi ADN CENTER’a aittir ve ADN CENTER tarafından yönetilir.ADN CENTERve kontrol ettiği yan kuruluşları ve bağlı kuruluşları gibi şirketlerin tümü dahil, işletmemizin bütününü belirtmek için kullandığımız addır. Biz veya bizim sözcüklerini kullandığımızda ADN CENTER’i ifade ederiz. ADN CENTERayrıca başka web sitelerini de yönetmektedir. Bu Kullanım Şartları diğer web sitelerimizde geçerli değildir. Söz konusu ADN CENTERweb sitelerini ziyaret ettiğinizde orada ilan edilen kullanım şartlarını incelemelisiniz.

Bu Kullanım Şartları en son 26Temmuz 2020 tarihinde güncellenmiştir. İstediğimiz zaman bu Kullanım Şartları’nı değiştirebiliriz. Web sitesini her ziyaret ettiğinizde lütfen Kullanım Şartları’nı inceleyin. Bu web sitesini kullanarak, Kullanım Şartları’nın en son sürümünü kabul etmiş oluyorsunuz.

 

BU WEB SİTESİNDEKİ BİLGİLER HAKKINDA

 

Bu web sitesi ADN CENTER tarafından finanse edilir ve yönetilir. Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca size yönelik genel bilgileri içerir. Bu web sitesinde okuduğunuz bilgiler sağlık uzmanınızla olan ilişkinizin yerine geçemez. ADN CENTER doktorluk yapmaz veya tıbbi hizmet ya da tavsiye sunmaz ve bu web sitesindeki bilgiler tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Tanı ve tedavi için daima sağlık uzmanınızla görüşmelisiniz.Sağlık ile ilgili bilgiler hızla değişir. Bu nedenle, bilgileri sağlık uzmanınıza doğrulatmak daima en iyisidir.

Sağlıkla ilgili bilgiler hızla değişir. Bu nedenle, bilgileri sağlık uzmanınıza doğrulatmak daima en iyisidir.

Bu web sitesi, Türkiye’de izin verilen ürünler ve tedavilerle ilgili bilgileri içerir ve Türkiye’de ikamet eden kişilere yöneliktir. Türkiye dışında yaşıyorsanız, bu web sitesinde ülkenizde olmayan veya izin verilmeyen ürünler veya tedavilerle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


TELİF HAKLARIMIZ VE TİCARİ MARKAMIZ

 

Bu web sitesindeki materyaller bize aittir veya lisansı bize verilmiştir.Materyaller ABD ve diğer telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu materyallerin kopyalanmasıyla ilgili bazı önemli kurallar vardır. Bu web sitesindeki materyalleri, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için olmak kaydıyla e-posta ile gönderebilir, indirebilir veya yazdırabilirsiniz. Bu web sitesindeki materyalleri e-posta ile gönderdiğinizde, indirdiğinizde veya yazdırdığınızda, sayfanın altındaki telif hakkı bildirimi dahil, materyallerde olan tüm telif hakkı ve diğer bildirimleri de eklemeniz gerekir.

Ayrıca bu web sitesindeki ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için kullandığımız adlar da bize ve çalıştığımız kuruluşlara aittir ve bu adlar Türkiye, ABD ve yabancı ticari marka yasaları tarafından korunmaktadır. Web sitemizde bir adın sonundaki ® işareti, ticari markanın ABD’de ve/veya Türkiye’de tescilli olduğunu belirtir. Web sitemizdeki bir adın sonundaki ™ işareti ise, bu adın tescilli olmayan bir ticari marka olduğunu belirtir. Tüm ticari markaların mülkiyeti ilgili sahiplerine aittir.

Bu web sitesinin belirli bölümlerinde sunulan materyallerin kullanımı için özel kurallar olabilir. Bu özel kurallar materyallerin yanında ilan edilecektir.

Bu web sitesindeki materyalleri veya ticari markaları bu Kullanım Şartları’nda açıkça izin verilmeyen bir şekilde kullanırsanız, bizimle yaptığınız anlaşmayı ihlal etmekle birlikte, telif hakkı, ticari marka yasalarını ve diğer yasaları da ihlal ediyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda, otomatik olarak bu web sitesini kullanma izninizi iptal ederiz. Materyallerin mülkiyet hakkı bize veya bu web sitesinde bulunan materyallerin yazarlarına aittir. Açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır.

Bu web sitesine bağlantı için size münhasır olmayan, sınırlı ve iptal edilebilir bir lisans veriliyor. ADN CENTER genel anlamda bu lisansı veya belirli bağlantıları kullanma hakkınızı istediği zaman iptal etme hakkını saklı tutar. ADN CENTER bu lisansı iptal ederse, bu web sitesine olan bağlantılarınızın herhangi birini ve tümünü derhal kaldırmayı ve etkisizleştirmeyi kabul ediyorsunuz.

Bu web sitesine bağlantıyı, reklamla ilişkili veya herhangi bir organizasyonun, ürünün veya hizmetin destekleyicisi gibi gözükeceği şekilde yapmamayı kabul ediyorsunuz. Bağlantının, makul bir kişinin müstehcen, iftira nitelikli, taciz eden, son derece nahoş veya kötü niyetli olarak düşünebileceği bir web sitesinde görünmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Hiçbir koşulda, bu web sitesini veya içeriğinin herhangi bir kısmını “çerçeve olarak alamaz” veya bu web sitesinin bölümlerini bir sunucuya kopyalayamazsınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan ADN CENTER logosu veya ticari markasını herhangi bir şekilde görüntülememeyi veya kullanmamayı kabul ediyorsunuz.

Bu web sitesi ADN CENTER tarafından yönetilmeyen web sitelerine bağlantıları içerebilir. Bu bağlantıları size kolaylık olması açısından sağlıyor; ancak diğer web sitelerinin hiçbirindeki materyali gözden geçirmiyor, kontrol etmiyor veya izlemiyoruz. Bu web sitelerinin yaptıkları işlerden veya onlarla olan iş ilişkilerinizden sorumlu değiliz. Diğer web sitelerini kullanımınız, bu web sitelerinin gizlilik ilkeleri dahil, bu web sitelerinin kullanım şartlarına tabidir.

Bu web sitesini ziyaret eden kişilerden geribildirim, yorumlar ve görüşler almaktan memnun olmakla birlikte, bu web sitesi aracılığıyla ilettiğiniz her türlü bilginin kişisel, gizli ve özel (kişisel bilgiler dışında, bu koşul Gizlilik Açıklamamızda tanımlanmaktadır) olarak kabul edilmeyeceğini anlamanızı istiyoruz. Her türlü görüş, bilgi, kavram, teknik bilgi veya teknik ya da materyali bu web sitesi aracılığıyla bize iletmeniz durumunda, ADN CENTER’e bunları herhangi bir ortamda kısıtlamasız, telifsiz ve iptal edilemez şekilde kullanım, çoğaltım, görüntüleme, gerçekleştirme, değiştirme, iletme ve dağıtma lisansı vermiş olduğunuzu ve ADN CENTER’in bunları herhangi bir amaç doğrultusunda kullanmakta özgür olduğunu kabul ediyorsunuz.

Bu Kullanım Şartları ve Gizlilik Açıklaması’ndaki kurallara ek olarak, örneğin bu web sitesindeki bir bağlantıyı izleyerek, bu web sitesinde belirli alanlardaki belirli hizmetler veya materyallere eriştiğinizde uygulanabilecek ek koşullara tabi tutulabilirsiniz.

Bu web sitesi aracılığıyla topladığımız bilgileri nasıl koruduğumuzu ve kullandığımızı öğrenmek için lütfen Gizlilik Açıklamamızı okuyun.

Bu Kullanım Şartları’nı veya Gizlilik Açıklaması’nı başkalarının zarar görmesine yol açacak şekilde ihlal ederseniz, bu zarardan doğacak herhangi bir sorumluluk karşısında ADN CENTER’i sorumlu tutmamayı kabul ediyorsunuz.

Bu web sitesini kullanarak, ADN CENTER’le veya bu web sitesini kullanımınızla ilgili herhangi bir şekilde ihtilaf yaşamanız durumunda tek yetkili mahkemenin Türkiye mahkemeleri olduğunu kabul ediyorsunuz. Ayrıca, ADN CENTERveya bağlı kuruluşları, işçileri, çalışanları, direktörleri, acenteleri veya tedarikçilerinin dahil olduğu herhangi bir anlaşmazlıkla bağlantılı olarak bu mahkemelerde kişisel yetkinin uygulanmasını kabul ediyor ve onaylıyorsunuz. Bu Kullanım Şartları, yasa ilkelerinin çatışması dikkate alınmadan Türkiye iç maddi hukukuna tabidir.

 

SORULAR, YORUMLAR VE BİLDİRİMLER

 

ADN CENTER elektronik postayla, bu web sitesinde genel bir bildirimle veya ADN CENTER’da kayıtlı adresinize posta yoluyla teslim edilen yazılı tebliğle size bildirimde bulunabilir. Siz de ADN CENTER’e, ADN CENTER’le İletişim Kur özelliğini kullanarak veya adresinden bildirimde bulunabilirsiniz.

 

ADN CENTER
 

Emek Mh Ordu Cad.Aqua City 2010 Evleri H Blok D:34 Sancaktepe
Istanbul, 34785 Turkey
Tel: +90 53271188 17

 

GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR. BU WEB SİTESİNDEKİ İÇERİĞİN TAMAMI SİZE “OLDUĞU GİBİ” VE “KULLANILABİLİR OLDUĞU MÜDDETÇE” SAĞLANMAKTADIR. ADN CENTER AÇIK VEYA KAPALI, KANUNA UYGUN VEYA BAŞKA ŞEKİLDE HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDETMEKTEDİR. ADN CENTER, BU WEB SİTESİNİN KULLANIMININ KESİLMEYECEĞİ VEYA HATASIZ OLACAĞINA DAİR HERHANGİ BİR İBRAZDA BULUNMAMAKTA VEYA HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR. BU WEB SİTESİNDEN ELDE EDEBİLECEĞİNİZ HERHANGİ BİR İÇERİĞİN VİRÜS VEYA POTANSİYEL OLARAK YIKICI BAŞKA HERHANGİ BİR BİLGİSAYAR KODUNU İÇERMEMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN GEREKLİ TÜM ÖNLEMLERİ ALMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZDUR.

SORUMLULUK SINIRLARI. ADN CENTER VEYA ADN CENTER’LE İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR KİŞİ VEYA ŞİRKETİN BU WEB SİTESİNİ YA DA BU WEB SİTESİNDEKİ MATERYALLERİ KULLANMANIZDAN VEYA KULLANAMAMANIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI KABUL EDİYORSUNUZ. BU KORUMA TEMİNAT, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL, KUSURSUZ SORUMLULUK VE DİĞER HERHANGİ BİR YASAL TEORİYE DAYANAN İDDİALARI KAPSAMAKTADIR. BU KORUMA, ADN CENTER’İ VE BU WEB SİTESİNDE ADI GEÇEN ADN CENTER ÇALIŞANLARINI, YÖNETİCİLERİNİ, İŞÇİLERİNİ, ACENTELERİNİ VE TEDARİKÇİLERİNİ KAPSAMAKTADIR. BU KORUMA, SINIRLAMA OLMADAN, DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI, ÖZEL, ARIZİ, BAĞLI VE ÖRNEK NİTELİĞİNDEKİ DAHİL, TÜM ZARARLARI VE CEZALANDIRICI TAZMİNATLARI, YARALANMA/HATALI ÖLÜM, KAR KAYIPLARINDAN VEYA VERİ KAYBINDAN YA DA İŞİN KESİNTİYE UĞRAMASINDAN KAYNAKLANAN ZARARLARI KAPSAMAKTADIR.

BU WEB SİTESİ İLE İLGİLİ DİĞER KURALLAR

GERİ BİLDİRİMİNİZ, YORUMLARINIZ VE GÖRÜŞLERİNİZ

BU WEB SİTELERİ İKAMET ETTİĞİNİZ ÜLKEDE ONAYLANMAMIŞ ADN CENTER ÜRÜNLERİNİN VEYA TEDAVİLERİNİN KULLANIMLARIYLA İLGİLİ BİLGİLER İÇEREBİLİR. BU TÜR BİLGİLERİ KONTROL ETMİYOR VEYA ONAYLAMIYORUZ.

BAŞKA WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

BU WEB SİTESİNE BAĞLANTILAR VE ADNCENTER MARKALARININ KULLANIMI

İletişim

Danışma

                                                                                                   ADN CENTER 2017 © Tüm hakları saklıdır.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.