Likit Biyopsi ile Gen Analizi

 

CIRCULOGENE'in likit biyopsi sürecinin temeli,vücutta hızla çoğalan tümör hücrelerinin tıpkı sağlıklı hücreler gibi zamanla ölmesi ve bu süreçte kendilerine ait olan DNA'larını kan dolaşımı sistemimize bırakması temeline dayanır.

CIRCULOGENE'in kapsamlı tümör DNA dizilemesi,minimum miktarda kan örneği ile en gelişmiş yeni nesil dizileme (NGS) yöntemini birleştiren ve bu sayede kanser ile ilişkisi kanıtlanmış genlerde bulunan değişime uğramış (mutant) DNA'ların tespit edilmesini sağlayan tek laboratuvar testidir.

CIRCULOGENE'in patentli teknolojisi sayesinde sadece 1 tüp (4 ml.) kan ile NGS yöntemi kullanılarak,kanser ile ilişkisi kanıtlanmış 50 gende ,yaklaşık 3000 bilinen mutasyonun analizi yapılır ve bunun da ötesinde güncel FDA onaylı tedavi opsiyonları hakkında kapsamlı bilgi ve danışmanlık hizmeti verilir. 

 

CIRCULOGENE

Likit Biyopsi Teknolojisi’nin Avantajları

NON INVAZIV KİŞİYE ÖZEL TANI TEKNOLOJİSİ

CIRCULOGENE’in patentli zenginleştirme teknolojisi sayesinde likit biyopsi testleri,
sadece 1 tüp (4 ml.) kan örneği ile çalışılır; bu da hem hastalar hem de sağlık profesyonelleri açısından büyük rahatlık ve işlem kolaylığı sağlar

TÜMÖR MUTASYONLARININ DOĞRU TANI VE TESPİTİ

CIRCULOGENE’in likit biyopsi testleri, kanda serbest dolaşan DNA’ların tanımlanması ve miktarının belirlenmesi konusunda doğru raporlama yapar.

TEDAVİYE YÖNELİK TÜMÖR MUTASYONU TESPİTİ

CIRCULOGENE’in sunduğu kişiye özel İngilizce ve Türkçe hazırlanmış gen raporlamalarında, kanser ile ilişkisi tanımlanmış tümör mutasyonlarının, mevcut FDA onaylı ve etkisi kanıtlanmış tedavi (ilaç) opsiyonları yer almaktadır.

TEDAVİ SÜRECİNİN SIKLIKLA TEDAVİ EDİLEBİLME KOLAYLIĞI

CIRCULOGENE’in likit biyopsi testinin kan alma yoluyla kolayca uygulanabilir olması, hekimlerin tedavi sürecini yakından takip edebilmelerini ve böylece tedaviyi uygun şekilde yönlendirebilmelerini sağlar. Ortalama 15 günde sonuçlanan testler, doku ve diğer likit biyopsi uygulamalarına göre daha hızlı gerçekleşmektedir.

1/10 KAN ÖRNEĞİNDEN,100 KAT FAZLA ÇALIŞILABİLİR ÖRNEK ELDE EDİLEBİLEN TEKNOLOJİ

CIRCULOGENE’in kullandığı patentli ‘zenginleştirme’ teknolojisinin kanda dolaşan serbest DNA tespit etme hassasiyetini, günümüzde sağlık endüstrisinde yaygın olarak kullanılan DNA tespit yönemleri ile kıyasladığımızda ortaya çıkan sonuçlar, sadece 1 tüp (4 ml.) kan ile 100 kat fazla ‘kanda serbest dolaşan DNA’ tespit edilebildiğini kanıtlamaktadır.

İletişim

Danışma

                                                                                                   ADN CENTER 2017 © Tüm hakları saklıdır.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.