Neden Likit Biyopsi?

Likit biyopsi  CIRCULOGENE’in patentli ‘zenginleştirme’ teknoloji sayesinde, likit biyopsi testleri çok az miktarlarda (4 ml.) kan örneği ile gerçekleştirilir.

Non-invaziv Hedefe Yönelik Tıp

Circulogene, sadece 1 tüp (4 ml) kan ile 2 haftada rakipsiz sonuçlar sağlar.

 

Tümör Mutasyonlarının Doğru Tespiti

Circulogene likit biyopsi methodu, kanda serbest dolaşan DNA’ları diğer testlere oranla çok daha yüksek oranlarda tespit eder ve yakalar. Kesin bilgi ve doğru raporlama için bilinen tümör mutasyonlarını tanımlar ve miktarlarını (oranlarını) belirler.

 

 

Tedavi ile Eşleşen Tümör DNA’ları

 

Circulogene’in kişiye özel gen analiz raporlarında, tespit edilen tümör DNA’larına yönelik güncel FDA onaylı ilaç tedavilerinin bilgisi ile tanısı konmuş kansere ilişkin klinik çalışmaların bilgileri paylaşılır.

 

Tedavinin Sık ve Kolay Takibi

Circulogene’in hızlı, etkin ve detaylı gen analizleri sayesinde doktorunuz, tümörün tedaviye cevap verişini yakından ve gerekli sıklıkta takip edebilir; tedavinizi doğru yönlendirebilir. Likit biyopsi test süreleri 10-15 gün arasında değişmektedir ve bu süre doku biyopsisi sürelerinden daha kısadır.

İletişim

Danışma

                                                                                                   ADN CENTER 2017 © Tüm hakları saklıdır.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.