Triogen® Bilinçaltı Şifalandırma Tekniği

Triogen® bilinçaltı onarım tekniği Gülümser Demir ve Gülşah Demir kardeşler tarafından 2002 yılında bulunmuş ve Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanıp tescillenmiştir.

 

Triogen®  Tekniği ile bilinçaltınızın derinliğine inerek yaratıcı kaynak ile sizin aranızda hava, toprak, ateş, su, hayat ile işbirliği yaparak ruhsal büyümenize katkıda bulunmak amacıyla denge üzerine kurularak yapılandırılmış bir bilinçaltı temizlik tekniğidir.

 

Yaradılış esnasında, kişi kusursuz ve mükemmel bir yapıya sahiptir. Ruhsal büyümesi için gerekli olan tüm materyallerini, yaşayacağı hayat deneyimlerini, atalarının yarım bıraktığı deneyimleri tamamlamak, birliğe hizmet etmek, insan-ı kamil olmak için yeryüzüne iner.

 

Buraya kadar her şey normaldir. Kişi, hayat hikayesini gerçekleştirmek için ilk durak olan anne rahmine girdiği andan itibaren duyduğu, hissettiği her şeyi bilincine, yaşam planına kaydetmeye başlar.

 

Kişi, ilk önce rahimdeyken hava elementi gökyüzü ve yaratıcıyla bağlantı kurar. İlk deneyimlerini yaşar. Doğum anıyla birlikte toprak elementi, yeryüzü ve hayat devreye girer. Bu ilk bağlantılar bizim tüm yaşam planımızdaki stratejilerimizi belirler. Zor – kolay, Keyifli – acı çekerek, sağlıklı – hasta…

 

Rahim ve doğum esnasında yeryüzüne inmeye hazır olmayan ruh kendisini istemediğini, başından attığını düşündüğü yaratıcı ile bağlantısını kesebilir, iletişim kurmayı reddedebilir.

 

Doğum esnasında toprak anaya ve yeryüzüne gelmekten korkan, çekinen, reddeden ruh, bu sefer de hayat ve toprak anayla iletişimini, bağını kesebilir.

 

Başlangıç esnasında dengeyi kaybeden ruh, yaşamı boyunca köklenemeyen, oradan oraya savrulan, başarı elde edemeyen, sağlığını kaybeden, keyifsiz, mutsuz, parasız, aciz, güçsüz olarak sadece bedeni otomatik pilotta tutan hayat amacını unutan bireye ve ruha dönüşebilir.

 

Fiziksel bedeninde ve bilincinde; sağlıklı olmayı mutlu olmayı, evlenip ailesi ve çocuklarıyla mutlu bir yuvasının olmasını, istediği eve arabaya işe sahip olmayı, ince, zarif, fit bedene sahip olmayı, bolluk ve bereket içinde yaşamayı isterken, bilinçaltındaki negatif kayıtlar ve bu isteklerine sahip olmasına yardımcı olacak sistem ile bağlantısını kesip kopardığı, iletişim kurmayı reddettiği için hayat planında olması gerektiği yere ulaşamayıp, kutsal zamanının gerisinde kalmış olarak yaşamını sürdürmesine neden olabilir.

  • Instagram Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • email

© 2023 by Nazire Çavuş.